No products in the cart.
Koinobori Vintage Tokyo Blue
€ 43,00
Koinobori Vintage Tokyo Blue Deze koinobori, samengesteld uit levendige patronen geïnspireerd op het populaire dagelijkse leven van de jaren 60. Deze koinobori is 100 cm lang, 35 cm breed en gemaakt van 100% biologische katoen.
Beschrijving
Wil je terug in de tijd en je onderdompelen in de sfeer van Japan in de jaren 60? Met deze koinobori Vintage Tokyo Blue van Paiheme Studio ben je er helemaal klaar voor. Deze koinobori, samengesteld uit levendige patronen geïnspireerd op het populaire dagelijkse leven van de jaren 60, is met zijn sterke esthetische benadering een origineel, cultureel en artistiek decoratiestuk dat een unieke decoratieve touch aan je huis geeft. De hele collectie nodigt uit tot reizen, je hoeft je koffers niet te pakken, Japan reikt je de hand!
Maat M: 100 cm lang, 35 cm breed en gemaakt van 100% biologische katoen. Op 30 graden te wassen in de wasmachine. Madame Mo heeft verschillende Koinobori in 4 verschillende maten, Mini, Small, Medium en Large.














